Termini dopunske i dodatne nastave 2019/2020

TERMINI ZA 2019/2020. ŠKOLSKU GODINU:

TERMINI DOPUNSKE NASTAVE

 

DOPUNSKA NASTAVA
ENGLESKI JEZIK

(6/7 RAZRED)

PETAK

13,15-14,00

SNJEŽANA ĆEVRIZ HUSAKOVIĆ
NJEMAČKI JEZIK PONEDJELJAK

13,15-14,00

ZINAIDA MUJANOVIĆ
NJEMAČKI JEZIK

(6. RAZRED)

PETAK

13,15-14,00

ANIDA PLOSKIĆ
MATEMATIKA

(9. RAZRED)

UTORAK

07,00-7,45

ENISA TORLAKOVIĆ
MATEMATIKA

(7. RAZRED)

PONEDJELJAK

13,15-14,00

ENISA TORLAKOVIĆ
MATEMATIKA

(6. RAZRED)

UTORAK

12,25-13,10

FAHRETA SIJERČIĆ
MATEMATIKA

(8. RAZRED)

SRIJEDA

13,15-14,00

DIJANA CIKANKOVIĆ-PLAKALOVIĆ
BHS JEZIK UTORAK

11,35-12,20

SAMRA AKŠAMIJA
MATEMATIKA SRIJEDA

11,35-12,20

INDIRA TUFEKČIĆ
MATEMATIKA ČETVRTAK

11,35-12,20

AMELA NUHBEGOVIĆ KULINA
MATEMATIKA  PETAK

11,35-12,20

AMILA ŠARIĆ
MATEMATIKA PONEDJELJAK

11,35-12,20

AMINA HADROVIĆ
MATEMATIKA ČETVRTAK

11,35-12,20

MAJA KUNDUROVIĆ
MATEMATIKA ČETVRTAK

11,35-12,20

SELMA MEHANOVIĆ
MATEMATIKA SRIJEDA

12,25-13,10

SRIJEDA

16,00-16,45

DENISA KUHINJA
TERMINI DODATNE NASTAVE

 

DODATNA NASTAVA
INSTRUKTIVNA BHS

(9. RAZRED)

PETAK

13,15-14,00

ZINETA BEGANOVIĆ
BHS JEZIK PONEDJELJAK

13,15-14,00

ZINETA BEGANOVIĆ
INSTRUKTIVNA BHS

(9. RAZRED)

SRIJEDA

13,15-14,00

ZUMA LEDENKO
BHS JEZIK SRIJEDA

13,15-14,00

ĐENANA HERCO MUHIĆ
INSTRUKTIVNA

ENGLESKI JEZIK

PONEDJELJAK

13,15-14,00

NEVENKA VAREZIĆ
ENGLESKI JEZIK PETAK

                    13,15-14,00

NEVENKA VAREZIĆ
INSTRUKTIVNA

ENGLESKI JEZIK

PONEDJELJAK

13,15-14,00

IGDA FRKO
NJEMAČKI JEZIK UTORAK

13,15-14,00

ZINAIDA MUJANOVIĆ
GEOGRAFIJA ČETVRTAK

13,15-14,00

AZIZA HUREM
FIZIKA

(9. RAZRED)

ČETVRTAK

13,15-14,00

FAHRETA SIJERČIĆ
FIZIKA

(8. RAZRED)

UTORAK

13,15-14,00

ČETVRTAK

08,00-8,45

NAHIDA KUPUSOVIĆ
MATEMATIKA

(9. RAZRED)

PETAK

07,00-07,45

ENISA TORLAKOVIĆ
MATEMATIKA

(8. RAZRED)

PETAK

13,15-14,00

DIJANA CIKANKOVIĆ-PLAKALOVIĆ
INFORMATIKA SRIJEDA

14,00-14,45

BENJAMIN TOPALČEVIĆ
MATEMATIKA UTORAK

11,35-12,20

MIRSADA ŽILIĆ
MATEMATIKA UTORAK

11,35-12,20

BERINA BUJAK
MATEMATIKA PONEDJELJAK

,35-12,20

SAMIRA MEKIĆ11
MATEMATIKA PONEDJELJAK

11,35-12,20

ALENA HEĆO
MATEMATIKA ČETVRTAK

11,35-12,20

MAJA KUNDUROVIĆ
MATEMATIKA ČETVRTAK

11,35-12,20

SELMA MEHANOVIĆ
MATEMATIKA PETAK

11,35-12,20

DENISA KUHINJA

 

Raspored smjena Nastavni ansambl Saradnja sa roditeljima Spisak udžbenika Spisak lektira Biblioteka Inkluzivno obrazovanje Početna stranica

Comments are closed.