Rezultati takmičenja

2016/2017.

NIVO TAKMIČENJA VRSTA TAKMIČENJA OSVOJENO MJESTO
OPĆINSKO TAKMIČENJE Neeksplodirana ubojita sredstva – NUS I mjesto

II mjesto

III mjesto

Fizika VIII mjesto

IX mjesto

Geografija VI mjesto
Matematika VII r. – I mjesto (ekipno)

I, II i III mjesto (pojedinačno)

VIII r. – III mjesto

Osnove tehnike V razred – I mjesto
Tehnička kultura 4 x I mjesto (pojedinačno)

IV mjesto (ekipno)

Prva pomoć IV mjesto
Brdsko biciklistička trka II mjesto (ekipno)

II mjesto (pojedinačno)

˝Mali nogometni turnir” IV mjesto
KANTONALNO TAKMIČENJE Engleski jezik –

Takmičenje povodom Dana državnosti BiH

V mjesto (pojedinačno), IX razred
FEDERALNO TAKMIČENJE “Dani Europskog naslijeđa” 2x I mjesto
DRŽAVNO TAKMIČENJE Tehnička kultura II mjesto
Tehnička kultura – Mehatronička olimpijada – Robotika III mjesto

VI mjesto

2015/2016.

NIVO TAKMIČENJA VRSTA TAKMIČENJA OSVOJENO MJESTO
OPĆINSKO TAKMIČENJE Neeksplodirana ubojita sredstva – NUS III mjesto
Fizika VIII r.– IV mjesto

IX r. – III mjesto

Geografija II mjesto
Matematika IX r. – II mjesto

VII r. – IV mjesto (ekipno)

Tehničko stvaralaštvo 5 x I mjesto

2 x II mjesto

1 x III mjesto

Brdsko biciklistička trka III mjesto
Turnir za dječake (odbojka) IV mjesto
Turnir za djevojčice (odbojka) III mjesto
Informatika V mjesto
KANTONALNO TAKMIČENJE Njemački jezik IV mjesto
Matematika IX r. – XI mjesto
Geografija učešće
Vjeronauka učešće
Tehničko stvaralaštvo 1 x I mjesto

1 x II mjesto

2 x III mjesto

FEDERALNO TAKMIČENJE Matematika IX r. – XI mjesto

2014/2015.

NIVO TAKMIČENJA VRSTA TAKMIČENJA OSVOJENO MJESTO
OPĆINSKO TAKMIČENJE Matematika I mjesto
Fizika II mjesto
Geografija II mjesto (ekipno)
Likovna kultura III mjesto
Informatika IV mjesto
Brdsko biciklistička trka IV mjesto
Turnir za dječake (odbojka) IV mjesto
Turnir za djevojčice (odbojka) III mjesto
Prva pomoć IV mjesto
NUS IV mjesto
KANTONALNO TAKMIČENJE Fizika II mjesto
Matematika VIII mjesto
Engleski jezik učešće
Vjeronauka učešće
FEDERALNO TAKMIČENJE Fizika XVIII mjesto

2013/2014.

NIVO TAKMIČENJA VRSTA TAKMIČENJA OSVOJENO MJESTO
OPĆINSKO TAKMIČENJE NUS I mjesto
Geografija II mjesto
Projekat građanin II mjesto
Prva pomoć IV mjesto
Fizika III i IV mjesto
Matematika II i III mjesto
Informatika III mjesto
Brdsko biciklistička trka II mjesto
Literarni rad “Novosarajevske čari” III mjesto
Tehničko stvaralaštvo 2 prva, 5 drugih i 2 treća mjesta
KANTONALNO TAKMIČENJE NUS IV mjesto
Fizika IV mjesto
Tehničko stvaralaštvo 1 prvo, 1 drugo i 3 treća mjesta
DRŽAVNO TAKMIČENJE Literarni rad “Najbolja dječija priča”u ogranizaciji USAID-a 2 prva mjesta
Izložba dječijih likovnih radova, konkurs Preporod II mjesto

 

2011/2012.

NIVO TAKMIČENJA VRSTA TAKMIČENJA OSVOJENO MJESTO
OPĆINSKO TAKMIČENJE Turnir (nogomet) III mjesto
Brdsko biciklistička trka II mjesto
Tehničko stvaralaštvo 7 prvih mjesta
KANTONALNO TAKMIČENJE Orkestar I mjesto
Tehničko stvaralaštvo 2 prva, 1 drugo i 2 treća mjesta
DRŽAVNO TAKMIČENJE Tehničko stvaralaštvo 2 treća mjesta
Likovna kultura II mjesto

2010/2011.

NIVO TAKMIČENJA VRSTA TAKMIČENJA OSVOJENO MJESTO
OPĆINSKO TAKMIČENJE Fizika II mjesto
Prva pomoć III mjesto
NUS II mjesto
Mali nogomet II mjesto
Tehničko stvaralaštvo 4 prva mjesta, 2 druga mjesta i 2 treća mjesta
Likovni radovi III mjesto
Matematika I i III mjesto
Horovi uz pratnju III mjesto
KANTONALNO TAKMIČENJE Matematika I mjesto
Likovni radovi II mjesto
Tehničko stvaralaštvo 2 prva i 2 treća mjesta
FEDERALNO TAKMIČENJE Matematika III mjesto
DRŽAVNO TAKMIČENJE Tehničko stvaralaštvo I mjesto

 

 

2009/2010.

NIVO TAKMIČENJA VRSTA TAKMIČENJA OSVOJENO MJESTO
OPĆINSKO TAKMIČENJE Matematika I mjesto
Prva pomoć III mjesto
NUS II mjesto
Informatika III mjesto
Tehničko stvaralaštvo I mjesto
KANTONALNO TAKMIČENJE Tehničko stvaralaštvo II i III mjesto
Proljetni kros III mjesto

 

2008/2009.

NIVO TAKMIČENJA VRSTA TAKMIČENJA OSVOJENO MJESTO
OPĆINSKO TAKMIČENJE Matematika II i III mjesto
Plivanje I mjesto
NUS I mjesto
Prva pomoć II mjesto
Informatika III mjesto
KANTONALNO TAKMIČENJE Kugla I mjesto
FEDERALNO TAKMIČENJE Matematika I mjesto
Kugla I mjesto
DRŽAVNO TAKMIČENJE Tehničko stvaralaštvo 3 prva i 2 druga mjesta
Kugla I mjesto

 

2007/2008.

NIVO TAKMIČENJA VRSTA TAKMIČENJA OSVOJENO MJESTO
OPĆINSKO TAKMIČENJE Košarka I mjesto
Matematika I mjesto i 2 prva mjesta
NUS II mjesto
Prva pomoć I mjesto
Moderni ples III mjesto
KANTONALNO TAKMIČENJE Tehničko stvaralaštvo I mjesto i 2 treća mjesta
Prva pomoć III mjesto
FEDERALNO TAKMIČENJE Matematika I, II i III mjesto
DRŽAVNO TAKMIČENJE Tehničko stvaralaštvo II mjesto

 

2006/2007.

NIVO TAKMIČENJA VRSTA TAKMIČENJA OSVOJENO MJESTO
OPĆINSKO TAKMIČENJE Matematika I, II i III mjesto
Prva pomoć II mjesto
Fizika (Smotra projekata) III mjesto
A Capella II mjesto
KANTONALNO TAKMIČENJE Tehničko stvaralaštvo I mjesto
Engleski jezik II mjesto

 

2005/2006.

NIVO TAKMIČENJA VRSTA TAKMIČENJA OSVOJENO MJESTO
OPĆINSKO TAKMIČENJE Prva pomoć I mjesto
Fizika II mjesto
Informatika I mjesto
Tehničko stvaralaštvo I mjesto
Literarni radovi II mjesto
Likovni radovi I mjesto
Horovi uz pratnju II mjesto
Instrumentalna muzika III mjesto
KANTONALNO TAKMIČENJE Matematika I mjesto
Prva pomoć I mjesto
Likovni radovi I mjesto
FEDERALNO TAKMIČENJE Tehničko stvaralaštvo 2 prva mjesta, II mjesto, III mjesto
Prva pomoć II mjesto
Njemački jezik III mjesto
DRŽAVNO TAKMIČENJE Tehničko stvaralaštvo 10 prvih mjesta, 4 druga mjesta, 3 treća mjesta

 

2004/2005.

NIVO TAKMIČENJA VRSTA TAKMIČENJA OSVOJENO MJESTO
OPĆINSKO TAKMIČENJE Košarka II mjesto
Fizika II i III mjesto
Prva pomoć I mjesto
Spretnost I mjesto
Informatika (Festival znanja) II mjesto
Njemački jezik II mjesto
Engleski jezik I i II mjesto
Tehničko stvaralaštvo I mjesto
Instrumentalna muzika I mjesto
KANTONALNO TAKMIČENJE Engleski jezik II i III mjesto
Prva pomoć I mjesto
Tehničko stvaralaštvo I, II i III mjesto
Njemački jezik II mjesto
Instrumentalna muzika III mjesto
Spretnost III mjesto
FEDERALNO TAKMIČENJE Prva pomoć I mjesto
Festival znanja III mjesto
DRŽAVNO TAKMIČENJE Tehničko stvaralaštvo 2 x I mjesto, II i III mjesto

 

2003/2004.

NIVO TAKMIČENJA VRSTA TAKMIČENJA OSVOJENO MJESTO
OPĆINSKO TAKMIČENJE Matematika 2 prva, jedno II i jedno III mjesto
NUS II mjesto
Prva pomoć I mjesto
Saobraćaj II mjesto
Fizika jedno I i jedno III mjesto
KANTONALNO TAKMIČENJE Prva pomoć I mjesto
Matematika II i III mjesto
Atletika 2 prva mjesta
FEDERALNO TAKMIČENJE Prva pomoć I mjesto

 

O školi Vijeće učenika Vijeće roditelja

Školski odbor Dokumenti Rezultati takmičenja

Učenici generacije Predstavljamo maturante

Početna stranica

PODIJELIShare on Google+Share on FacebookShare on TumblrTweet about this on Twitter

Comments are closed