NASTAVAK SARADNJE: PRIJATELJI IZ SLOVENIJE POSJETILI NAŠ GRAD I ŠKOLU

• U periodu od 16.10. do 19.10.2018. godine posjetili su nas učenici i nastavnici iz prijateljskih škola iz Slovenije, OŠ “Davorin Jenko” i “Vladimir Bartol” iz Trsta.
  • Širimo nase prijateljstvo. Gosti, osim sto su prisustvovali redovnoj nastavi, učestvovali su na dvije ekološke radionice, uređivali smo zajedno školsko dvorište, učestvovali u sportskim igrama, išli na sat plesa, u kino, šetali gradom, družili se uz muziku i večeru u skoli.
  • Nakon još jedne uspješno realizovane posjete, zahvaljujemo se roditeljima naših učenika na odličnoj saradnji. Za uspješnu realizaciju se zahvaljujemo i našoj direktorici Nađi Pejak, na nesebičnoj pomoći i podršci, kao i nosiocima aktivnosti, nastavnicama Dijani Cikanković-Plakalović i Aidi Smajlagić.
  • Sa našim prijateljima ponovo se družimo u aprilu!