SVEČANO OBILJEŽEN 15. ROĐENDAN NAŠE ŠKOLE

• 19.05.2017. godine, svečanom priredbom u prostorijama OŠ „Kovačići“ obilježen je Dan škole, 15. po redu.
  • Program je započeo igrokazom posvećenim školi i njenom nastanku, nakon čega je uslijedila pjesma komponovana posebno za ovu priliku, koju su zajedničkim snagama izveli Zlatan Bostandžić, predsjednik Vijeća roditelja, direktorica škole Nađa Pejak, hor učenika V i VI razreda uz klavirsku pratnju nastavnika Nermina Ploskića.
  • Svoj rad je kroz različite prezentacije predstavilo nekoliko sekcija i projekata koji djeluju u školi, a naši učenici su pokazali izvanredno muzičko-scensko i glumačko umijeće. Priredbi su prisustvovali i direktorica Superara BiH, internacionalnog projekta koji je u našoj školi aktuelan od septembra 2016. godine, te zamjenik ambasadora Republike Austrije u Sarajevu. Nakon priredbe upriličeno je druženje u prostorijama škole.
  • Uživajte u fotogaleriji: