ZAVRŠENA PRVA FAZA UREĐENJA UNUTRAŠNJEG I SPOLJAŠNJEG IZGLEDA ŠKOLE

• U 2015/2016. školskoj godini, Uprava škole je pokrenula projekat „Uljepšajmo našu školu“ koji će se realizovati u dvije faze.
  • Pored uređenja produženog boravka (o čemu smo već pisali OVDJE), u prvoj fazi, direktorica škole je aplicirala i na projekat Turske razvojne agencije (TIKA), koji je i odobren, s ciljem renoviranja učeničkih toaleta i adaptacije školskog krova. Tako smo dobili novi krov i ljepše učeničke toalete koji su obradovali naše učenike.
  • Zahvaljujemo se Turskoj razvojnoj agenciji što je prepoznala potrebe i značaj projekta, sve u cilju obezbjeđivanja kvalitetnijih uslova obrazovanja.
  • U prvoj fazi smo osvježili i spoljašnji izgled škole. Prijatelj škole, koji je želio da ostane anoniman, donirao je sredstva za obnovu školske fasade.
  • Zahvaljujemo se na ovoj donaciji, jer naša škola sada izgleda ljepše nego ikada.
  • U pripremi je i druga faza, o čemu ćemo više pisati nakon njene realizacije.
  • Uživajte u fotogaleriji: