UČENICI VI RAZREDA USPJEŠNO ZAVRŠILI PETODNEVNU ŠKOLU SKIJANJA

• Ministarstvo za obrazovanje, nauku i mlade Kantona Sarajevo u februaru je započelo realizaciju projekta “Škola skijanja”, za učenike VI razreda osnovnih škola.
  • Učenici VI1 i VI2 odjeljenja naše škole su uspješno završili petodnevnu školu skijanja u dvije grupe, u periodu od 07.02.-13.02. i od 21.02.-27.02.2018. godine.
  • Škola skijanja se odvijala na Bjelašnici i na Malom polju (Igman). Tokom pet dana učenici su uživali s vršnjacima u zdravom ambijentu i na čistom zraku. Za učenike su bili obezbjeđeni: prijevoz od škole do skijališta i natrag, kompletnu skijašku opremu (skije, pancerice,kacige), korištenje ski liftova i skijaških staza, hranu i topli napitak.
  • Sa učenicima su u pratnji bili nastavnik Tjelesnog i zdravstvenog odgoja, Reuf Džinović i Arman Bjelošević, instruktor skijanja, a tokom obuke učenike je posjetila i direktorica škole, Nađa Pejak.
  • Dio atmosfere pogledajte u našoj fotogaleriji: