TERMINI SEKCIJA, DOPUNSKE I DODATNE NASTAVE

  • Obavještavamo učenike i roditelje o terminima sekcija, dopunske i dodatne nastave za 2015/2016. školsku godinu.

 

SEKCIJE:

VODITELJ
NAZIV SEKCIJE
TERMIN ODRŽAVANJA
Maja Kundurović Igram, crtam, pjevam, plešem Petak I smjena 10,45-11,15

Petak II smjena 14,20-14,50

Selma Mehanović Igram, crtam, pjevam, plešem Petak I smjena 10,45-11,15

Petak II smjena 14,20-14,50

Denisa Kuhinja Igram, crtam, pjevam, plešem Petak I smjena 10,45-11,15

Petak II smjena 14,20-14,50

Nataša Milaković Likovna Ponedjeljak 11,30-12,20
Amra Đerzić Ritmička Ponedjeljak 11,30-12,20
Samra Akšamija Dramska Srijeda 11,30-12,20
Mirsada Žilić Recitatorska Srijeda 11.30-12,20
Amila Šarić Hor Četvrtak 11,30-12,20
Amela Nuhbegović-Kulina Sportska Utorak 11,30-12,20
Berina Bujak Sportska Utorak 11,30-12,20
Samira Mekić Ekološka Ponedjeljak 11,30-12,20
Lejla Sadiković Orkestar Petak 11,30-12,20
Zineta Beganović Recitatorska Srijeda 13,15-14,00
Zuma Ledenko Dramska Četvrtak 13,15-14,00
Nusreta Jamaković Kreativna Utorak 13,15-14,00
Aida Smajlagić Nus, prva pomoć Ponedjeljak 13,15-14,00
Amra Kozić Likovna Ponedjeljak 13,15-14,00
Nađa Pejak Hor Ponedjeljak 13,15-14,00

Četvrtak 13,15-14,00

Reuf Džinović OdbojkaKošarka Četvrtak 13,15-14,00

Četvrtak 14,05-14,50

 

DOPUNSKA NASTAVA:

VODITELJ
DOPUNSKA
TERMIN ODRŽAVANJA
Nataša Milaković BHS/MATEMATIKA Utorak I smjena 10,45-11,30

Utorak II smjena 11,30-12,20

Amra Đerzić BHS/MATEMATIKA Utorak 10,45-11,30

Utorak II smjena 11,30-12,20

Samra Akšamija BHS/MATEMATIKA Ponedjeljak 11,30-12,20
Mirsada Žilić BHS/MATEMATIKA Ponedjeljak 11,30-12,20
Amila Šarić BHS/MATEMATIKA Ponedjeljak 11,30-12,20
Amela Nuhbegović-Kulina BHS/MATEMATIKA Četvrtak 11,30-12,20
Berina Bujak BHS/MATEMATIKA Četvrtak 11,30-12,20
Remzo Halilović BHS Srijeda I smjena 8,00-8,45

Srijeda II smjena 12,25-13,10

Remzo Halilović Matematika Petak 12,25-13,10
Samira Mekić BHS/MATEMATIKA Petak I smjena 8,00-8,45

Petak II smjena 12,25-13,10

Lejla Sadiković BHS/MATEMATIKA Petak  12,25-13,10
Zineta Beganović BHS Utorak 13,10-14,00

Četvrtak 13,10-14,00

Zuma Ledenko BHS Utorak 13,10-14,00
Zinaida Mujanović Njemački jezik Ponedjeljak 13,10-14,00
Enisa Torlaković Matematika Srijeda 13,15-14,00
Dijana Cikanković-Plakalović Matematika Četvrtak 8,00-8,45
Fahreta Sijerčić Matematika Utorak 14,00-14,45

 

DODATNA NASTAVA:

VODITELJ
DODATNA
TERMIN ODRŽAVANJA
Samira Mekić Matematika Utorak 11,30-12,20
Lejla Sadiković Matematika Utorak 13,15-14
Zinaida Mujanović Njemački jezik Srijeda 13,15-14,00
Aida Smajlagić Biologija Četvrtak 13,15-14,00
Nusreta Jamaković Hemija Petak 13,15-14,00
Fahreta Sijerčić Fizika Utorak 13,15-14,00

Srijeda 13,15-14,00

 

PODIJELIShare on Google+Share on FacebookShare on TumblrTweet about this on Twitter

Comments are closed