REZULTATI POSTIGNUTI NA TAKMIČENJIMA U 2015/2016. ŠKOLSKOJ GODINI

Predstavljamo dosadašnje rezultate postignute na takmičenjima u toku 2015/2016. školske godine.

S obzirom da se pregled odnosi na dosadašnje rezultate i da još uvijek nisu okončana takmičenja iz svih predmeta i nivoa, članak ćemo redovno ažurirati sa novim rezultatima, kada oni budu objavljeni.
Čestitamo učenicima i nastavnicima na ostvarenim rezultatima!
Predmet Učenici Nastavnici Općinski rezultati Kantonalni rezultati Razred
Geografija Eminović Lejla

Pašanović Emina

Arnaut Adin

Begić Haris (rezerva)

Aziza Hurem 2. mjesto

(Eminović Lejla)

učešće IX
Matematika Terzić Dženana

Mujkić Maisa

Čopelj Nadja

Mavrić Adna (rezerva)

Fahreta Sijerčić 2. mjesto

(Terzić Dženana)

3. mjesto

(ekipno)

12. mjesto IX
Matematika Borovina Lamija

Muratović Meša

Gutošić Merjem

Hrenovica Nur (rezerva)

Enisa Torlaković 4. mjesto

(ekipno)

VII
Matematika Ibišević Faruk

Arapčić irvin

Zeković Zerin

Ćeranić Nejra (rezerva)

Dijana Cikanković-Plakalović 5. mjesto

(ekipno)

VIII
Fizika Gušo Sanjin

Zeković Zerin

Arapčić Irvin

Ibišević Faruk (rezerva)

Fahreta Sijerčić 5. mjesto

(ekipno)

VIII
Fizika Terzić Dženana

Alečković Arman

Ibišević Bakir

Eminović Lejla (rezerva)

Fahreta Sijerčić 5. mjesto

(ekipno)

IX
Informatika Ibišević Bakir

Alečković Arman

Iman Bostandžić

Resić Adna-Dženeta (rezerva)

Sabina Šahović učešće IX
Njemački jezik Osmanović Anur Zinaida Mujanović 4. mjesto IX
Engleski jezik Terzić Dženana Ajla Doljančić 10. mjesto IX
NUS Dedić Sara

Čajo Esma

Trnka Harun

Aida Smajlagić 3. mjesto

(ekipno)

VII
Prva pomoć Ibišević Faruk

Ibišević Bakir

Prljača Faris

Bektić Džana

Mujezinović Farah

Moratić Mia

Aida Smajlagić učešće VIII

IX

Tehničko stvaralaštvo Hrustić Imran Salihović Alija Salihović Ahmed

Mujkić Asja

Matrić Amar Nesimović Hamza

Čeljaj Hamza, Muratović Meša Simić Bajro

Ibrahim Dedić

Sabina Šahović

5x 1. mjesto

2x 2. mjesto

1x 3. mjesto

1. mjesto

2. mjesto

2x 3. mjesto

VII

VIII

IX

Brdsko-biciklistička utrka Ćirić Adnan

Drinjak Eldar

Adilović Elvir

Begić Haris

Alečković Arman

Reuf Džinović 3. mjesto

(ekipno)

IX
Turnir za dječake (odbojka) Alečković Arman

Koro Bakir

Osmanović Nur

Osmić Mihal

Trobok Stefan

Džudžević Elmin

Arnaut Adin

Dulić Nadir

Ramović Adi

Ibišević Bakir

Reuf Džinović učešće VIII

IX

Turnir za djevojčice (odbojka) Turko Hana

Hajdarević Hana

Bektić Džana

Ahmetspahić Ajla

Kozić Anida

Mujezinović Farah

Ramović Amna

Čekro Ajla

Reuf Džinović 3. mjesto

(ekipno)

VIII

IX

PODIJELIShare on Google+Share on FacebookShare on TumblrTweet about this on Twitter

Comments are closed