REVIJA KULTURNO-UMJETNIČKOG STVARALAŠTVA 2015.

• 13.05.2015. godine, na Otvorenoj sceni Vilsonovog šetališta, pred velikim brojem učenika, nastavnika i roditelja održana je Revija kulturno – umjetničkog stvaralaštva novosarajevskih osnovnih škola, koja se već tradicionalno organizuje povodom obilježavanja Dana osnovnih škola Novog Sarajeva i 16. maja, Dana Općine Novo Sarajevo.
  • Općinski načelnik Nedžad Koldžo se u svom obraćanju zahvalio učenicima i nastavnicima koji već tradicionalno svojim angažmanom na pripremi i izvedbi bogatog i raznovrsnog programa daju značajan doprinos obilježavanju Dana Općine Novo Sarajevo.
  • Kao što je to bio slučaj i prethodnih godina, OŠ Kovačići se i ove godine predstavila sa raznovrsnim programom koji je publika pozdravila velikim aplauzom i ovacijama:
  1. VOKALNA GRUPA UZ PRATNJU:
    • “Pjesma koja živcira”, horska sekcija, pripremio Nermin Ploskić, nastavnik muzičke kulture
  2. VOKALNA GRUPA BEZ PRATNJE:
    • “Ne dirajte mi ravnicu”, hor uposlenika škole
  3. PLES:
    • “Ples pod zvijezdama”, pripremile nastavnice Amila Šarić i Nusreta Jamaković

Revija kulturno-umjetničkog stvaralaštva 2015.

"Pjesma koja živcira", školski hor

“Pjesma koja živcira”, školski hor

"Ne dirajte mi ravnicu", hor uposlenika OŠ Kovačići

“Ne dirajte mi ravnicu”, hor uposlenika OŠ Kovačići