Radionice “Škola roditeljstva”

Radionice “Škole roditeljstva”

U srijedu, 08.05.2024.godine u 17h u prostorijama OŠ “Kovačići” je održana posljednja od ukupno pet radionica u okviru projekta „Škola roditeljstva“. Radionice su vodile psihologinja i pedagogica škole, Zinaida Fehrić i Meliha Branković.
Na ovom posljednjem susretu, roditelji su imali priliku ponoviti i prisjetiti se svega što su kroz prethodne radionice naučili, te napraviti jednu samoprocjenu odnosa i razmišljati o tome kakav međusobni odnos žele da imaju sa svojom djecom.
Istakli su korisnost ovakvih radionica u njihovom svakodnevnom životu. Na samom kraju smo upriličili i malu dodjelu certifikata za roditelje koji su izdvojili vrijeme za prisustvo i učešće. Vjerujemo i nadamo se da će u ovakvim i sličnim projektima ubuduće biti veći odziv roditelja.
Bilo nam je drago i ugodno družiti se.