PROSLAVA PREŠERNOVOG DANA

• 06.02.2016. godine u 17 sati, realizovana je svečanost povodom obilježavanja Dana Prešerna, najpoznatijeg slovenačkog pjesnika.
  • Druženje je organizovano u dvorani Franjevačkog međunarodnog  studentskog centra.
  • Priredbi su prisustvovali učenici naše škole, koji pohađaju slovenački jezik, kao i nastavnice Cikanković-Plakalović Dijana i Smajlagić Aida.

********

• 06.02.2016. je bila uprizorjena svečana prireditev v okviru slovenskega kulturnega praznika, posvečenega največjemu slovenskemu pesniku Francetu Prešernu.
  • Prireditev je potekala v dvorani Franjevačkog studentskog centra.
  • Na prireditvi so sodelovali učenci dopolnilnega pouka slovenskega jezika in kulture, ki so učenci naše šole. Prireditev so si ogledali starši in profesorici Cikanković-Plakalović Dijana in Smajlagić Aida.
  • Tako so tudi otroci naše šole z recitacijo in glesbenima tokčama doprinesli lepo vsebino kulturnemu programu.