POSJETA UČENIKA III RAZREDA ŠUMARSKOM FAKULTETU U SARAJEVU

• 22.09.2016. godine, učenici III2 odjeljenja su zajedno sa učiteljicama Amrom Đerzić i Irmom Kožljak, posjetili Šumarski fakultet u Sarajevu. Posjeta je realizovana u sklopu predmeta Moja okolina i nastavne teme: “Životne zajednice”.
  • Prilikom posjete, učenici su imali priliku da vide i čuju nesto vise o životnoj zajednici šume te na taj način prošire i obogate svoje znanje. Učenici su uživali u interesantnom izlaganju nakon čega su obišli i Lovačku zbirku fakulteta gdje su imali priliku vidjeti postavku prepariranih šumskih životinja.
  • Veliko hvala ljubaznim domaćinima i uposlenicima Fakulteta koji su sa zadovoljstvom odgovarali na mnogobrojna pitanja naših učenika i što su omogućili učenicima da sve ovo vide i dožive.
  • Dio atmosfere pogledajte u našoj fotogaleriji: