POSJETA CERKLJU I OSNOVNOJ ŠKOLI “DAVORIN JENKO”

• U periodu od 06.04. do 08.04.2017. godine, grupa učenika iz OŠ “Kovačići” je bila u posjeti OŠ “Davorin Jenko”, našoj prijateljskoj školi u Cerklju. Učenici su putovali u pratnji nastavnica Aide Smajlagić, Dijane Cikanković-Plakalović i direktorice škole, Nađe Pejak.
  • Realizovane su radionice, naši učenici su posjetili nastavu u OŠ “Davorin Jenko”, išli na izlet u Kranj, družili se, razmjenjivali iskustva i znanje sa svojim vršnjacima. U sklopu posjete, učestvovali smo i u njihovoj tradicionalnoj eko akciji. S ciljem produbljivanja našeg prijateljstva, planirali smo njihovu posjetu u oktobru 2017. godine, kada ćemo nastaviti sa edukacijom, radionicama i druženjem. Iza nas je jedno nezaboravno iskustvo, kako za učenike, tako i za nastavnike koji su putovali sa učenicima.
  • Dio atmosfere pogledajte u našoj fotogaleriji: