POSJETA 12. ZIMSKOM SALONU KNJIGE

• Od 9. do 24. decembra 2016. godine u prostorijama galerije Collegium Artisticum održan je 12. Zimski salon knjige. Kao i svake godine, naši učenici su u grupama posjetili i ovaj salon knjige.

• 16.12.2016. godine, učenici V razreda su zajedno sa svojim učiteljicama Amelom Nuhbegović-Kulina i Berinom Bujak posjetili sajam.
  • 22.12.2016. godine, sajam su posjetili učenici VII, VIII i IX razreda koji pohađaju predmete Zdravi životni stilovi i Društvo/Kultura/Religija, u pratnji nastavnice Aide Smajlagić i nastavnika Nermina Ploskića. Isti dan, sajam su posjetili i učenici od II – V razreda, članovi Kluba ljubitelja knjige u pratnji bibliotekarke Sanele Dizdarević, kao i učenici koji pohađaju dodatnu nastavu iz fizike u pratnji nastavnice Fahrete Sijerčić.