POKLON VOLJENOM GRADU – “ŠKOLA ZA RAZVOJ LIKOVNIH TALENATA”

• 06.04.2015. godine velikom izložbom radova učenika i učenica sarajevskih osnovnih škola, u Galeriji Nova u hotelu Holiday obilježen je početak rada ” Škole za razvoj likovnih talenata”. Na izložbi su predstavljeni radovi naših učenika; Zane Beljuri (V2), Lamije Gilić (V2), Selme Seferagić (VIII1) i Meše Muratovića (VI2).
  • Prostor galerije je bio ispunjen učenicima svih uzrasta, koji su na licu mjesta pokazali svoje likovno umijeće, na temu “Moj grad”.
  • Drugo mjesto u kategoriji učenika od 1. do 5. razreda osvojila je Zana Beljuri i samim tim osvojila 4 mjeseca besplatnog pohađanja ” Škole za razvoj likovnih talenata”.
  • Predstavnici “Škole za razvoj likovnih talenata” su uručili zahvalnicu učiteljici naše škole, Selmi Mehanović, nastavnici Amri Kozić i njihovim učenicima za učestvovanje na ovom takmičenju, mi im takođe čestitamo, a posebno dobitnici tako vrijedne nagrade, našoj Zani Beljuri!