OPĆINSKO TAKMIČENJE IZ MATEMATIKE

• 14.04.2015. godine održano je općinsko takmičenje iz matematike, na kojem je naša škola u konačnom zbiru rezultata iz svih kategorija (razreda) osvojila ubjedljivo 1. mjesto sa 449 bodova, dok je drugoplasirana škola ostvarila 395 bodova.
  • Naši učenici su ostvarili veoma zapažene rezultate, a posebno smo ponosni na rezultate u kategoriji IX razreda gdje je naša škola u konačnom zbiru zauzela 1. mjesto (ekipno), dok je učenik Asad Tahirović u individualnim rezultatima takođe zauzeo 1. mjesto.
  • U kategoriji VIII razreda Dženana Terzić je osvojila 3. mjesto.
  •  Značajne rezultate su ostvarili i sljedeći učenici: Hamza Kolašinac, Melika Đulančić, Ema Filipović, Lena Andrić, Irvin Arapčić, Nadija Čopelj i Bakir Ibišević.

Svim učenicima ČESTITAMO!

Na predstojećem Kantonalnom takmičenju (22.04.2015.godine) učenici Dženani Terzić i (23.04.2015.godine) učeniku Asadu Tahiroviću, želimo puno uspjeha, kao i nastavnici matematike Edini Hodžić.