ODRŽAN STRUČNI SKUP “SUSRETI UČITELJA – AIDA KORJENIĆ” – SJEĆANJE NA UPOSLENICE NAŠE ŠKOLE

29.10.2019. godine, u hotelu “Hollywood” na Ilidži, održan je naučno-stručni skup “Susreti učitelja – Aida Korjenić”. Susreti se svake godine realizuju u organizaciji Udruženja učitelja Kantona Sarajevo povodom obilježavanja Dana učitelja i sjećanja na prerano preminulu koleginicu, učiteljicu Aidu Korjenić. Program je obuhvatio prezentacije odabranih naučno-stručnih radova i dodjelu priznanja najistaknutijim učiteljima.
U večeri punoj emocija, upriličena je prezentacija koju su pripremili uposlenici naše škole, u znak sjećanja na preminule uposlenice OŠ “Kovačići”, naše kolegice Alminu Ćorović, Minu Kadrić, Lejlu Sadiković i Merimu Balkić. Nakon prezentacije, učenici naše škole, Norah Agić, uručena je nagrada “Lejla Sadiković”, za najbolji literarni rad povodom Dana učitelja.