HOR UPOSLENIKA ŠKOLE UČESTVOVAO NA SUSRETIMA UČITELJA “AIDA KORJENIĆ”

• 07.10.2016. godine, u hotelu “Terme” na Ilidži, održan je naučno-stručni skup “Susreti učitelja – Aida Korjenić”.
  • Susreti su realizovani u organizaciji Udruženja učitelja Kantona Sarajevo i JU OŠ “Porodice ef.  Ramić” iz Semizovca, povodom obilježavanja Dana učitelja i sjećanja na prerano preminulu koleginicu, učiteljicu Aidu Korjenić.
  • U bogatom programu koji čine prezentacije odabranih naučno-stručnih radova, svoje mjesto je našao i hor uposlenika OŠ “Kovačići”. Hor uposlenika se na ovoj manifestaciji predstavio sa dvije numere – akademskom himnom “Gaudeamus igitur” kojom je manifestacija otvorena, te numerom “Ne dirajte mi ravnicu”.
  • Nakon odličnog nastupa na Reviji kulturno – umjetničkog stvaralaštva novosarajevskih osnovnih škola iz 2015. godine, ovo je drugi zapažen nastup hora koji čine uposlenici naše škole.
  • Zahvaljujemo se organizatorima na pozivu i radujemo se novim nastupima našeg hora!