EKSKURZIJA UČENIKA VIII RAZREDA

• U periodu od 01.06. do 04.06.2016. godine, realizovana je ekskurzija za učenike VIII razreda.
  • U pratnji odjeljenskih voditelja, Dijane Cikanković-Plakalović (VIII1), Nermina Ploskića (VIII2) i nastavnice Aide Smajlagić, učenici su proveli trenutke za pamćenje.
  • Učenici i nastavnici su četiri dana bili smješteni u Neumu, u hotelu “Zenit”.
  • U sklopu ekskurzije organizovano je nekoliko izleta, gdje su učenici imali priliku da obiđu prvenstveno turističke potencijale naše zemlje, a zatim i Dubrovnik u susjednoj Hrvatskoj. Uživali smo u ljepotama naše zemlje, posjetili smo Mostar, dervišku tekiju na vrelu rijeke Bune, Park prirode “Hutovo blato”, vodopad Kravice, “Villu Rusticu” – Mogorjelo, te Počitelj.
  • Slobodno vrijeme iskoristili smo za šetnju, kupanje, ples, sportske aktivnosti i lijepo druženje.
  • Uživajte u fotogaleriji: