VELIKI USPJEH NAŠIH UČENIKA NA TAKMIČENJIMA

• NAŠI UČENICI SU U PROTEKLOM PERIODU OSTVARILI ZAPAŽENE REZULTATE NA OPĆINSKIM/KANTONALNIM TAKMIČENJIMA:
  • Najbolje rezultate na Kantonalnom takmičenju iz fizike za školsku 2017/2018. godinu ostvarili su sljedeći učenici: U kategoriji VIII razreda, I mjesto osvojila je učenica Esma Jakupović, V mjesto osvojila je učenica Lamija Gilić, a XII mjesto je osvojila učenica Zana Beljuri. U ukupnom plasmanu, naša škola osvojila je III mjesto.
  • Najbolje rezultate na Općinskom takmičenju iz fizike za školsku 2017/2018. godinu ostvarili su sljedeći učenici: U kategoriji VIII razreda, II mjesto osvojila je učenica Lamija Gilić, a III mjesto osvojila je učenica Esma Jakupović. U ukupnom plasmanu, naša škola osvojila je I mjesto.
  • Najbolje rezultate na Općinskom takmičenju iz matematike za školsku 2017/2018. godinu ostvarili su sljedeći učenici: U kategoriji VIII razreda, I mjesto osvojila je učenica Lamija Gilić, a III mjesto osvojio je učenik Adian Krivić. U kategoriji IX razreda, I mjesto osvojila je učenica Lamija Borovina. U ukupnom plasmanu, naša škola osvojila je II mjesto.
  • Na Općinskom takmičenju iz informatike za školsku 2017/2018. godinu, koje je bilo ekipnog karaktera, naša škola je osvojila IV mjesto.
  • Najbolje rezultate na Općinskom takmičenju iz geografije za školsku 2017/2018. godinu ostvarila je učenica Merjem Gutošić (IV mjesto), dok je u ukupnom plasmanu naša škola osvojila III mjesto.
  • Na takmičenju za najbolji likovni rad na temu „Grbavica i ja“, povodom Dana reintegracije Grbavice, II mjesto osvojila je naša učenica Lamija Babić, a u kategoriji za najbolji literarni rad, naša učenica Aiša Međedović osvojila je I mjesto.
  • Čestitamo učenicima i nastavnicima na zapaženim rezultatima!